Przejdź do głównej zawartości

Projektowanie

Czym się zajmuję:

Ogromnym wyzwaniem dla mnie w ostatnim czasie był sklep internetowy: sklep-kaprys.pl. Strona na której można kupić praktycznie każdy sprzęt do domu.
Przedmioty eleganckie, dzięki którym nasz dom nabierze elegancji.

Specjalizują się głównie w oświetleniu. Dlatego polecam wszystkim lampy podłogowe, lampy stołowe, kinkiety i wiele innych.

Jeśli szukasz eleganckiego dodatku do mieszkania, biura to właśnie tu jest Twoje miejsce.

Polecam
 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Fotografia Studio EB

Fotografia, którą się zajmujemy to fotografia produktowa i kulinarna.Poniżej znajdziecie kilka przykładowych projektów fotograficznych naszego autorstwa, czyli studia ebTrendy w web designie na 2015 rok

Internetowe trendy wzornicze w 2015 roku, czyli na co projektant powinien zwrócić uwagę. W świecie projektowania stron internetowych, wszystko rozwija się w szybkim tempie. Pewnego dnia coś się wyostrza, a za jakiś czas widzisz że to praktycznie nieaktualne. Dlatego jest bardzo istotne, aby wiedzieć co nastąpi dalej. Posiadając zaprojektowaną stronę, zgodną z najnowszymi trendami możesz znacząco pomóc swojej firmie wyróżnić się w gąszczu podobnych biznesów.


Flat DesignPłaskie projektowanie, czyli flat design oznacza pożegnanie się z  przestarzałymi teksturami takich jak cienie, gradienty i skosy w zamian za prostszą, bardziej minimalistyczną formę, a ostatecznie bardziej spójny i czytelny design.

Responsive Web DesignPojawienie się urządzeń mobilnych staje się dominującym środkiem dostępu do witryn internetowych i wymaga ich dostosowania. Dosłownie. Twoja strona powinna być w stanie dostosować się do rozmiaru ekranu w zależności od tego z jakiego urządzenia klient korzysta.
Dlaczego stro…

Landing Page - czyli jak stworzyć stronę docelową.

Jak stworzyć Landing Page o wysokiej konwersji?
Poprawna strona docelowa (landing page) jest zaprojektowana aby skupić uwagę odwiedzającego i zachęcić go do podjęcia natychmiastowej akcji. Strona docelowa powinna być stworzona do konwersji ruchu do sprzedaży, pozyskania istotnych informacji o potencjalnych klientach, uzyskania nowych użytkowników mediów społecznościowych, adresów e-mail i rejestracji do listy mailingowych. Wygląda to dosyć prosto, ale zbyt często firmy nie spędzają dużo czasu i pieniędzy na tworzenie wybitnych stron docelowych.


Czym dokładnie jest strona docelowa?
Jeśli używasz wyłącznie strony startowej jako strony docelowej, bądź pewny, że tracisz cenne ruch prowadzący do sprzedaży. Strona główna witryny internetowej jest przeznaczona do ogólnego użytku i wyjaśnia, czym zajmuje się Twoja firma. 

Wyobraź sobie, strona główna jest jak okno sklepowe: kupujący mogą zatrzymać się i podziwiać produkty, ale jeśli firma nie może angażować się w zainteresowanie kupującego, t…